Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-513S SC-FC, simplex G.652D 1m

  • Numer artykulu: 1891
  • EAN: 5907634533841
  • Kategorie: LWL Patchcord
Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-513S SC-FC, simplex G.652D 1m
4,27 €
incl. 19% VAT , 0 Wysylka
  • na stanie
  • Termin dostawy: 2 - 3 dni (#productDetails.shippingInfoIcon#)