Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-522S SC/APC-SC/APC, simplex G.652D 1m

  • Numer artykulu: 1896
  • EAN: 5907634539867
  • Kategorie: LWL Patchcord
Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-522S SC/APC-SC/APC, simplex G.652D 1m
4,02 €
incl. 19% VAT , 0 Wysylka
  • na stanie
  • Termin dostawy: 4 - 5 dni (#productDetails.shippingInfoIcon#)