Splitter optyczny ULTIMODE SO-4-7A 1:4, G.657A, SC/APC

Numer artykulu: 2930

Splitter optyczny ULTIMODE SO-4-7A 1:4, G.657A, SC/APC

Kategorie: Swiatlowody


24,99 €

incl. 19% VAT, 0 Wysylka

na stanie

Termin dostawy: 2 - 3 dni



Opis

Splitter optyczny ULTIMODE SO-4-7A 1:4, G.657A, SC/APC


- Produkt fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany
- Niska cena i wysoka jakosc dzieki bezposredniej wspolpracy z producentem
- W razie pytan prosimy o kontakt, oferujemy pelne wsparcie techniczne

Produkt tag

Zaloguj sie aby dodac tag