Splitter optyczny ULTIMODE SO-4-7A 1:4, G.657A, SC/APC

Numer artykulu: 2930

Splitter optyczny ULTIMODE SO-4-7A 1:4, G.657A, SC/APC

Kategorie: Swiatlowody


24,99 €

incl. 19% VAT , 0 Wysylka

na stanie

Termin dostawy: 2 - 3 dni



Splitter optyczny ULTIMODE SO-4-7A pozwala na podzielenie mocy optycznej przesylanej w torze swiatlowodowym na 4 r�wnorzedne tory. Splitter cechuje stabilna praca w calym zakresie pasma od 1260 - 1650 nm oraz niewielkie wymiary obudowy, pozwalajace na montaz w malych przelacznicach optycznych. Z obudowy wyprowadzone sa wl�kna swiatlowodowe jednomodowe o dlugosci 1 m zakonczone zlaczami SC/APC.

Zaloguj sie aby dodac tag