Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-511S SC-SC, simplex, G.652D 1m

  • Numer artykulu: 1888
  • EAN: 5907634532417
  • Kategorie: LWL Patchcord
Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-511S SC-SC, simplex, G.652D 1m
3,79 €
incl. 19% VAT , 0 Wysylka
  • na stanie
  • Termin dostawy: 2 - 3 dni (#productDetails.shippingInfoIcon#)