Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-533S FC-FC, simplex G.652D 1m

  • Numer artykulu: 1897
  • EAN: 5907634542553
  • Kategorie: LWL Patchcord
Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-533S FC-FC, simplex G.652D 1m
3,89 €
incl. 19% VAT , 0 Wysylka
  • na stanie
  • Termin dostawy: 4 - 5 dni (#productDetails.shippingInfoIcon#)